O X Y G E N

Technologies.

 

OXYfarm to urządzenie przeznaczone do odnowy biologicznej, poprawy kondycji i wydolności organizmów poprzez dostarczanie filtrowanego, ujemnie zjonizowanego powietrza. Wdychanie zjonizowanego powietrza, w którym tlen zwiększono do optymalnego bezpiecznego poziomu wynoszącego 150 % normy otoczenia, zapewnia maksymalne tempo regeneracji komórek oraz wzrostu ich energii biologicznej (ATP).

 

 

 

҉҉

Badania wykazały, że po zastosowaniu podwyższonego tlenu z OxyFarm nastąpiła przyspieszona redukcja kwasu mlekowego we krwi o 30%.

 

҉

 

 

  redukcja kwasu mlekowego
 
 
 
Metoda Pomiaru

Stężenie kwasu mlekowego we krwi badano 3 razy - przed wysiłkiem, chwilę po wysiłku oraz 10 min po wysiłku oddychając normalnym powietrzem oraz tym z generatora tlenu OxyFarm. (próba: 25 osób)

 

Kwas Mlekowy

To indeks reprezentujący poziom zmęczenia - wraz ze wzrostem stężenia kwasu mlekowego we krwi następuje osłabienie funkcji energetycznych komórek (ATP)


Intensywne ćwiczenia, wysiłek fizyczny i odpowiednie zaopatrzenie organizmu w związki energetyczne idą ze sobą w parze. Jednym z głównych elementów, biorących udział w procesie wytwarzania funkcji energetycznych (oprócz składników pochodzących z odpowiednio zbilansowanej diety) jest właśnie tlen dostarczany do mięśni i każdej komórki naszego organizmu. 


 

 

Urządzenie nie bez powodu coraz częściej wybierane jest przez sportowców. Piłkarze niemieckiego klubu VfB Stuttgart od lat stosują odnowę biologiczą tlenem po treningach.

 

 

 
Aparat OXYfarm jest prosty w instalacji i łatwy w obsłudze. Nie wymaga zmian filtrów lub niewygodnych czynności konserwacyjno-serwisowych.  
 

 

Urządzenie wykorzystuje inteligentny system sterowania oraz samooczyszczenia, nano membranowy system filtracyjny oraz komorę uzdatniania wody. Dzięki innowacyjnej konstrukcji AIRION, OXYfarm generuje ponad 100 milionów jonów ujemnych na 1 litr przepływu powietrza. Jony ujemne wpływają m.in za częstotliwość wibracji rzęsek wyściełających krtań odpowiedzialnych za zatrzymanie kurzu, pyłu i pozostałych szkodliwych substancji i tym samym dostarczanie do płuc znacznie czystszego powietrza.

 

 

 
Wysoko stężony tlen stosowany jest w tlenoterapii. Należy jednak pamiętać, że nie jest on wskazany dla zdrowych osób. OXYfarm zaprojektowano we współpracy z lekarzami tak, aby wygenerowane stężenie tlenu było na optymalnym, bezpiecznym dla każdego poziomie.  
 

 

 

 

Dlaczego medyczne koncentratory tlenu nie powinny być stosowane w barach tlenowych?

 


  

Maksymalny limit bezpieczeństwa w ciągłym przyjmowaniu tlenu dla dorosłego człowieka wynosi 35,7%. Typowe koncentratory tlenu, często stosowane w barach tlenowych dostarczają ok. 95% tlenu ale ich stosowanie powinno odbywać się pod kontrolą lekarza (w przypadku chorób i niewydolności układu oddechowego).

 Urządzenie OxyFarm zaprojektowano we współpracy z lekarzami typowo do celów przyspieszenia regeneracji mięśni po wysiłku, poprawy kondycji i samopoczucia. Unikalne jak dotąd połączenie dużej dawki jonów ujemnych ze stężonym tlenem,  mieszczącym się w przyjętej normie – dało rezultat znacznej redukcji kwasu mlekowego we krwi i mięśniach.

 

 

 


 

 

 

 

 

OxyFarm Generator Tlenu Zalety stosowania odnowy biologicznej ujemnie zjonizowanym tlenem o podwyższonym stężeniu:

 

 

 

Ponadto:
 • W mezoterapii - odmładza komórki skóry stymulując je do regeneracji.
 • Zmniejsza skutki uboczne chemioterapii i radioterapii.

 

 

Międzynarodowe badania medyczne stwierdzają, że codzienna terapia tlenowa daje doskonałe wyniki w leczeniu chorób autoimmunologicznych, stanów przewlekłego zmęczenia, fibromialgii, zapalenie stawów i wielu innych dolegliwości

 


 

 

OxyFarm Generator Tlenu Mezoerapia Mezoterapia Tlenowa. Masaż okolic oczu. (OXYfarm Massage)

 

 

 
Mezoterapia domowa

 

 

Jednym z opcjonalnych akcesoriów jest dysza do mezoterapii i masażu skóry (OxyFarm Massage). Urządzenie w wersji przystosowanej do mezoterapii i masażu twarzy posiada dodatkowy przycisk po naciśnięiu którego zwiększa się ciśnienie podawane do dyszy. Mezoterapia Tlenowa jest nowoczesną metodą natleniania skóry z zewnątrz oraz wprowadzania substancji aktywnych za pomocą wysokosprężonego tlenu w głąb skóry. Jest metodą nieinwazyjną i całkowicie bezbolesną. Zabieg wykonuje się pistoletem ciśnieniowym, który z prądem sprężonego tlenu wprowadza substancje aktywne do głębokich warstw skóry. Do substancji aktywnych wprowadzanych do twarzy, należą np. kwas hialuronowy lub każde inne serum kosmetyczne w postaci wodnej. W pobudzonej skórze dochodzi do regeneracji komórek, cera staje się bardziej delikatna, wygładzona i bez zmarszczek.

Częsta terapia skóry ujemnie zjonizowanym tlenem, zwłaszcza w okolicach oczu wykazuje: pobudzenie komórek do regeneracji, poprawa elastyczności skóry, zmniejsza drobne linie i zmarszczki na twarzy oraz pomaga wyeliminować trądzik.

 


 

 

 

Zalety Mezoterapii:

 

 • natlenianie skóry można łączyć z dowolnym preparatem kosmetycznym lub serum w postaci wodnej
 • działanie podwyższonego tlenu o podwyższonym stężeniu intensyfikuje właściwości kosmetyczne preparatów - dotlenione komórki lepiej je przyswajają
 • brak przeciwwskazań takich jak przy mezoterapii bezigłowej z wykorzystaniem ultradźwięków i prądów - metalowe elementy, protezy, ciąża
 • metoda bardzo przyjemna i  bezbolesna 
  sprężony tlen jest czynnikiem masującym i odświeżającym 
 • tkanki są masowane, przez co zwiększa się ich ukrwienie i pobudzony jest metabolizm komórkowy

 


mezoterapia

Rezultat:

 

 

 • natlenione i odżywione komórki i tkanki
 • nawilżenie, wygładzenie i uelastycznienie skóry
 • rozświetlenie cery
 • pobudzenie ukrwienia, rozjaśnienie przebarwień
 • redukcja zmarszczek, bruzd, obrzęków
 • poprawa jędrności skóry

 


 

 

 

 • Dostępne zestawy OXYfarm:

 

 

 

 

 

 

 

 

           Zdjęcie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Generator OXYfarm Basic

——Zestaw nosowy OXYheadset

Instrukcja obsługi 

Karta gwarancyjna na okres 24 miesięcy

 


 

OxyFarm Generator Tlenu SA 2500

 

 

Generator OXYfarm Massage

Zestaw nosowy OXYheadset

Pistolet ciśnieniowy do mezoterapii i masażu twarzy

Instrukcja obsługi 

Karta gwarancyjna na okres 24 miesięcy

 


 

OxyFarm Generator Tlenu SA 2500

 

 

Generator OXYfarm Vending

Zestaw nosowy OXYheadset

Maszyna vendingowa

50 tokenów

Instrukcja obsługi 

Karta gwarancyjna na okres 24 miesięcy

 


 

OxyFarm Generator Tlenu SA 2500

 

 

 

 

 

Produkty OXYfarm objęte są II letnią gwarancją. Serwis realizowany jest w Polsce.OxyFarm Generator Tlenu

 

 

 


 

 

 

OxyFarm Generator Tlenu Specyfikacja techniczna urządzenia OXYfarm.

 

opis OxyFarm

 

1. Uchwyt na przewód 2. Kratka wentylacyjna 3. Gniazdu upływu azotu 4. Przewód odprowadzający azot 5. Przewód sieciowy 6. Wlot powietrza 7. Zbiorniczek na wodę 8. Panel Przedni 9. Przyciski obsługi urządzenia 10. Wyświetlacz LCD 11. Wylot ciepła 12. Porty przyłączenia zestawu OXYheadset oraz OXYwand.

 

 
PARAMETRY TECHNICZNE OXYfarm:
 • Model: SA-2500
 • Pobór mocy: AC 220V/60Hz 60W
 • Wymiary: 360(Dł)x150(Szer)x360(Wys)
 • Sposób koncentracji tlenu: System nano membran
 • Timer: do 90 minut (narastająco co 5 min)
 • Przepływ tlenu: 2.0 litry / minuta
 • Stężenie tlenu: 32 +/- 2 % 
 • Waga: 10kg  (+ 9 kg Vending)     

 

stat4u