O X Y G E N

Technologies.

OXYfarm SA-2500 Vending

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 


najwyzszej jakosci powietrze w twoim klubie!

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


„Ile jest warta branża fitness w Polsce?

Według ubiegłorocznego raportu International Health, Racquet & Sportsclub Association (IHRSA), na który powołuje się "Bloomberg Businessweek", globalnie rynek fitness miał wartość 73 mld dol. Największą część tortu stanowi Europa - 31,2 mld dol., Ameryka Północna - 24,5 mld dol., a Azja 11,2 mld dol.

Na Starym Kontynencie najwięcej zarabiają na fitnessie Brytyjczycy - 5,9 mld dol., i Niemcy - 5,2 mld dol. A Polacy? Są daleko - tylko 430 mln dolarów. Ale w trzy lata rynek urośnie trzykrotnie. Już teraz działa u nas 2 tys. klubów fitness, ale korzysta z nich tylko 3 proc. Polaków. W Szwecji jest to nawet 31 proc. populacji…
 „

 

                  

 

Łatwo zauważyć, że branża fitness w Polsce ciągle się rozwija a swój pełny rozkwit najwyraźniej ma jeszcze przed sobą. W.g analiz rynku przeprowadzonych przez firmę Benefit Systems na reprezentatywnej grupie klientów klubów fitness pokazuje, że aż 7 na 10 uważa, że jednym z najważniejszych kryterium oceny klubu jest bogate wyposażenie klubu w odpowiedni sprzęt (jakość, funkcjonalność, ilość, zróżnicowanie). W tej samej analizie przeprowadzono badanie opinii na temat przeznaczenia klubów fitness – aż 78% Polaków jest zdania, że ćwiczenie w klubie fitness pozwala poprawić kondycję fizyczną. Ponadto kluby fitness są przez większość Polaków (70-72%) postrzegane, jako miejsce, w którym można się zrelaksować, miło spędzić czas, spotkać się ze znajomymi, czy też poznać nowe osoby. Dodatkowe punkty typu: sauna, masaż, klubowa kawiarnia lub kącik zabaw dla dzieci, stanowią coraz częściej nieodłączny element oferty klubu.

 

 

     

 


 

 

Oxyfarm w wersji Vending doskonale sprawdza się w biznesowym klimacie klubów fitness.

 

Intensywne ćwiczenia, wysiłek fizyczny i odpowiednie zaopatrzenie organizmu w związki energetyczne idą ze sobą w parze. Dietetycy prześcigają się w opracowaniu najskuteczniejszych i najzdrowszych formuł żywieniowych dla osób dbających o idealną sylwetkę swojego ciała. Wielu z nich nie zwraca jednak uwagi na fakt, że jednym z głównych elementów, biorących udział w procesie wytwarzania funkcji energetycznych (oprócz składników pochodzących z odpowiednio zbilansowanej diety) jest właśnie tlen dostarczany do mięśni i każdej komórki naszego organizmu

 

Dzięki dostarczeniu do organizmu najwyższej jakości powietrza będącego podstawowym paliwem w procesach metabolicznych zachodzących w komórkach, następuje m.in:

  • Odpowiednie dotlenienie komórek oraz mięśni sportowców przyspieszając ich metabolizm a tym samym regenerację,
  • Znaczne przyspieszenie procesu redukcji kwasu mlekowego w  organiźmie już po 10 min stosowania,
  • Poprawa samopoczucia, wzrost aktywności i uczucie nagłego odświeżenia.
  • Wzmocnienie kondycji w stanach zmęczenia,
  • Naturalna ulga w przypadku bólów głowy, migren. 

 

 

  

PRZYKŁADOWA SYMULACJA DOCHODU:

 

 Rozpatrując zagadnienie dochodowości OXYfarm Vending w klubach Fitness i Siłowniach wzięto pod uwagę stworzenie wytyczonej Strefy O2 na sali, lub w wydzielonym pomieszczeniu, w której użytkownicy będą mogli odpocząć po wysiłku oraz przy dłuższym pobycie w klubie – zregenerować się w przerwach pomiędzy seriami treningowymi. Strefa powinna zawierać wygodne krzesła lub leżanki a samo miejsce, w którym strefa miałaby się znajdować powinno być widoczne dla użytkowników lokalu. Dodatkowe rollup-y, banery lub ścianki wystawiennicze przyciągające uwagę, zawierające zwięzły opis korzyści wynikających z zastosowania OXYfarm powinny zachęcać do wstąpienia do strefy. 

 

Założenie:

Pobieramy tylko 10,00 zł* za żeton wart 15 minut sesji odnowy biologicznej tlenem z OXYfarm - jako "dodatek" oferty w klubie. Po wrzuceniu żetonu do maszyny następuje automatyczne uruchomienie urządzenia na określony czas. W przygotowaniu jest także wersja urządzenia aktywowana za pomocą karty magnetycznej, breloku lub kodu PIN zamiast żetonów.

 

Zakładając, że dziennie skorzysta tylko 10 osób z odnowy biologicznej po wysiłku, koszt zakupu 1 aparatu zwraca się już po ok. 2-3 miesiącach a wymierny zysk następuje po pierwszych 6-ciu miesiącach zastosowania. Nieocenione pozostają korzyści w postaci wzbogacenia oferty klubu, poprawy konkurencyjności oraz wizerunku obiektu .

 

Analogicznie - gdy liczba użytkowników wzrośnie do ok. 30 osób dziennie, zysk po roku czasu potraja się:

 

 

ŚCIANKI WYSTAWIENNICZE

          (różne wymiary)

 

 

Ścianka wystawiennicza to profesjonalne i sprawdzone narzędzie, które skutecznie promuje wybrane produkty w Państwa lokalu. Niezwykła funkcjonalność Stand Up pozwala zagospodarować dowolną powierzchnie lokalu w bardzo krótkim czasie. Oferujemy pomoc w projektowaniu grafik oraz wyposażaniu Strefy O2 Państwa klubu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Skutkiem intensywnych treningów jest gromadzenie się w mięśniach szkodliwych produktów przemiany materii oraz dwutlenku węgla. Im dłużej pozostaną one w tkance mięśniowej, tym gorzej pracować będą nasze mięśnie podczas kolejnego treningu, dlatego celem każdego sportowca jest możliwie skuteczna regeneracja mięśni, polegająca na szybkim zaopatrzeniu mięśni w nową dawkę tlenu i związków energetycznych.

Aparat Oxyfarm Vending doskonale sprawdza się w klimacie biznesowym większości klubów, zapewniając sportowcom szybszą regenerację a tym samym znacznie efektywniejszy trening w naturalny, nieszkodliwy dla organizmu sposób.

 

Już dziś zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu
umówienia spotkania oraz prezentacji sprzętu.

 Wyposażenie klubu w profesjonalny sprzęt do odnowy biologicznej po wysiłku z pewnością przyczyni się do poprawy konkurencyjności Państwa obiektu w innowacyjny sposób.