Krajalnica zelmer 493 5

Krojenie serów sprzedaje się być pytaniem banalnym, jednak doświadczenie ekspedientek w marketach z serami na miarę płaci się mówić zupełnie co innego. Sery w zależności od rodzaju, mają nową konsystencję. Są sery twarde, do jakich pokrojenia trzeba użyć nieco więcej energii, ale też sery bardzo miękkie, wręcz przyklejające się do powierzchni noża, nawet gdyby stanowi ostatnie nóż przeznaczony stricte do krojenia serów. Poprzez to, że powierzchnia noża brudzi się serem o lepkiej konsystencji, kolejne plastry jest coraz trudniej ukroić w środek precyzyjny, bez uszkodzenia struktury sera.

Co w takim razie można poradzić osobom pracującym w interesach, które codziennie po wielokroć muszą kroić różne rodzaje serów w niewielkie plastry dla naszych klientów? Przede każdym, muszą brać dobrej krajalnicy. Krajalnica do sera ma-ga to wynik bardzo wysokiej klas, przeznaczony do krojenia serów wszelkiego rodzaju. Posiada bardzo delikatne ostrze, które tak wrzyna się w ser i odkrawa z niego cieniutkie, delikatne plasterki, bez powodu na konsystencję tego sera. Oznacza to, że ta krajalnica zna w małym czasie pokroić ogromniejszą liczba sera bez potrzeby wycierania powierzchni ostrza co chwila plasterków. Stanowi więc niebywale cenne wszędzie tam, gdzie jest potrzeba krojenia ogromnych mierze serów różnych rodzajów w bliskim okresie, czyli zwykle w zakładach. Coraz chętniej jednak decydujemy się na zakup krajalnicy do prywatnych domów, ponieważ przedstawia się, że dużo łatwo odznaczamy się wyręczać w akcjach, które są konieczne, i które przynoszą nam dużo kłopotu.

Dziś, zamiast kupować ser na plasterki, możesz zakupić własną krajalnicę do sera, i wszelkiego dnia odkrajać tyle plastrów sera, ile dokładnie potrzebujesz z wszystkiego bloku sera! To konkretna oszczędność energii i samego sera, gdyż ten gromadzony w ról całego bloczku będzie zmniejszałby się o moc wolniej niż ser pokrojony w wysokie plasterki w biznesie.